DLACZEGO IPHONE – WADY I ZALETY

Jak każdy smartfon, iPhone ma zarówno dobre strony, jak i te delikatnie mówiąc mniej „dobre”.

Głównymi zaletami iPhone są: elegancki design, prestiż, niezwykła intuicyjność oraz łatwość obsługi, dopracowanie konstrukcji mechanicznej niemal w każdym detalu, dobra wydajność i jakość podzespołów. Nie bez powodu iPhone jest bardzo popularny wśród szerokich kręgów użytkowników. Zalety iPhone doceniają zarówno kobiety jak i dzieci z powodu łatwości obsługi, lecz też kręgi biznesowe ze względu na prestiż marki oraz bezpieczeństwo. Jedną z ważniejszych zalet iPhone jest bezpieczeństwo danych, żadna inna marka nie zabezpieczyła tak dobrze swojego produktu jak Apple przed niepowołanym dostępem osób nieuprawnionych.

Wymienione wyżej zalety nie oznaczają że iPhone jest bez wad, jak każdy sprzęt ma swoje plusy i minusy, a do tych minusów należą niskiej trwałości kable ładujące baterię, miękka, łatwo wyginająca się obudowa iPhone 6 oraz problemy z dźwiękiem w iPhone 7. Pewnym problemem jest też zamknięta architektura a co za tym idzie mniejsza dostępność oprogramowania w porównaniu do telefonów z systemem android.

Jednak zalet jest zdecydowanie więcej niż wad, a korzystanie z iPhone jest prawdziwą przyjemnością, gdy ktoś raz zaczął używać iPhone Apple zazwyczaj nie chce już innego telefonu.

Comments