Home Serwis iPhone Wymiana szybki – iPhone

Wymiana szybki – iPhone

Nasz serwis przez lata mocno wyspecjalizował się w naprawach iPhonów. Jedną z najczęstszych usterek tych urządzeń, obok zalania, jest rozbita szybka – digitizer.

Czas  wymiany wyświetlacza to 15 min.

Darmowa Diagnoza Twojego iPada

Nasz serwis bez problemu wykonuje naprawę iPhone’a z rozbitą szybką/digitizerem. Serwisujemy wszystkie możliwie modele iPhonów.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus

Stosujemy elementy wysokiej jakości, mamy bardzo dużą wprawę w wykonywaniu tego rodzaju napraw. Jest to bardzo ważne gdyż w wyścigu cen wiele serwisów zaczęło stosować elementy niskiej jakości – co może mieć wpływ na dalsze użytkowanie iPhone’a.

Zbita szybka – iPhone

Zwracamy się z prośbą do naszych klientów o to aby nie manipulowali przy urządzeniach, które zamierzają oddać do serwisu – każda ingerencja osoby bez odpowiedniego przygotowania jest mocno niewskazana.

Wymieniamy szybki od ręki, w trakcie oczekiwania zaprosimy Ciebie i poczęstujemy pyszną kawą lub herbatą przy której czas oczekiwania ok 15 minut na naprawę iPhone upłynie w miłej atmosferze naszej kawiarenki, gdybyś jednak nie lubił kawy a nawet herbaty którą serwujemy w wielu smakach zależnie od gustu i wyboru naszych klientów to mamy specjalnie dla ciebie iCiacho, zapewniamy że spędzony u nas kwadrans nie będzie czasem straconym.

Zapraszamy

Russia