Wymiana rozbitej szybki, wyświetlacza LCD, digitizera w iPhone

Nasz serwis przez lata mocno wyspecjalizował się w naprawach iPhonów. Jedną z najczęstszych usterek tych urządzeń, obok zalania, jest rozbita szybka. Posiadamy ogromne doświadczenie, wprawę w wymianie wyświetlaczy, demontażu uszkodzonych i montażu sprawnych LCD. Potrafimy wykonać tę usługę szybko i sprawnie – stosując przy tym wysokiej klasy podzespoły.

Czas wymiany wyświetlacza w iPhonie

Biorąc pod uwagę wysoką sprawność naszego personelu serwisowego, jesteśmy w stanie wykonać poprawną technicznie wymianę wyświetlacza LCD w iPhonie w przeciągu 15-30 minut. Przy okazji tej wymiany jesteśmy w stanie stanie sprawdzić stan wewnętrzny Twojego urządzenia – zwłaszcza może to być istotne w przypadku drobnego zalania cieczą urządzenia.

Zakres usług w zakresie wymiany wyświetlacza – zbitej szybki w Apple iPhone

Naprawiamy wszystkie modele iPhone: 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, 7, 8, X, Xs

Stosujemy elementy wysokiej jakości, mamy bardzo dużą wprawę w wykonywaniu tego rodzaju napraw. Jest to bardzo ważne gdyż w wyścigu cen wiele serwisów zaczęło stosować elementy niskiej jakości – co może mieć wpływ na dalsze użytkowanie iPhone’a.

Zwracamy się z prośbą do naszych klientów o to aby nie manipulowali przy urządzeniach, które zamierzają oddać do serwisu – każda ingerencja osoby bez odpowiedniego przygotowania jest mocno niewskazana, może w znacznym stopniu utrudnić dalsze czynności serwisowe. Oczywiście jeśli przeczytałeś to teraz a już grzebałeś w swoim iPhonie – to nic – i tak nam go pokaż, zrobimy dobrze.