Zalany iPhone – naprawa iPhona po zalaniu

Jeżeli Twój iPhone uległ zalaniu – zanim skontaktujesz się z naszym serwisem powinieneś:

1. Natychmiast go wyłączyć

2. Wylać, wytrząsnąć z niego możliwie dużą ilość cieczy

3. Natychmiast skontaktować się z serwisem – informując przy tym, że chodzi o zalanie i potrzebna jest natychmiastowa akcja, natychmiastowe działanie, które ma na celu uratowanie sprzętu – zanim będzie zbyt późno. 

Nasz serwis przez lata wyspecjalizował się w naprawach zalanego sprzętu. Przez nasze ręce przeszły setki, jeśli nie tysiące zalanych iPhonów, które udało nam się w znakomitej większości odratować.

Bardzo ważny jest przy dokonywaniu tego rodzaju napraw czas reakcji – oto bowiem każde urządzenie zalane cieczą niszczeje, poddawane jest działaniu elektro-korozji. W przypadku urządzeń takich jak iPhone problem jest o tyle poważny, że nie bardzo istnieje możliwość szybkiego wyjęcia akumulatora – co jest bardzo wskazane – z tego właśnie względu tym bardziej należy szybko komunikować się z odpowiednim serwisem, który musi podjąć natychmiastową akcję ratunkową.

Dostarczony do nas iPhone w pierwszej kolejności zostanie poddany dokładnemu badaniu przy pomocy mikroskopu. Następnie, na podstawie wyciągniętych wniosków z analizy zastanego stanu technicznego, przeprowadzimy dalsze działania mające na celu ratowanie Twojego urządzenia. Nigdy nie spieszymy się z czyszczeniem urządzenia po zalaniu – najważniejsza bowiem jest poprawna analiza sytuacji.